fbpx

ENGLISH

for your company

Навчання корпоративної англійської для вашої компанії

ДЛЯ ЧОГО
КОРПОРАТИВНА АНГЛІЙСЬКА?

ЧОМУ МИ?

Створення програми під Ваш запит з описом очікуваних результатів на кінець курсу

Безоплатне трирівневе тестування для визначення рівня кожного учасника групи
Викладачі, які створять всі умови для того, щоб Ви чи Ваша команда могли провести перемовини та підписати контракт з іноземними партнерами
Комунікативний підхід до викладання, де іноземна мова – засіб спілкування, а не предмет
Проведення бонусних розмовних клубів з носіями мови та організація майстер-класів ведення перемовин і дебатів
Контроль прогресу та звіти про успішність кожного учасника групи

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ?

1 курс – 3 тематичні модулі під запит компанії
АСИНХРОННИЙ КОМПОНЕНТ
– це виконання завдань в телеграм-каналі, аналіз статей та відеозвернень (3 години самостійної роботи із фасилітацією викладача) та створення умов ситуативного спілкування у межах запиту компанії. А також проходження онлайн-курсу за темою, обраною замовником.
СИНХРОННИЙ КОМПОНЕНТ
– це ZOOM-зустрічі (заняття), які тривають від 80 хв. Один модуль передбачає 8 таких уроків, загалом – 24 уроки на курс.

Відповіді від Олени Даришиної, керівника відділу по роботі з корпоративними клієнтами

Випускниця Міжнародної школи щирого сервісу та Школи коучингу.
Більше 15 років досвіду у сфері клієнтоорієнтованих послуг, обліку, управління та підприємництва.

Багато подорожую світом, а також допомагаю подорожувати іншим. Тому знаю цінність вільного володіння іноземною мовою.

Місія компанії та проекту «популяризація англійської мови в Україні та підвищення рівня володіння англійською мовою в ділових колах для виходу на міжнародний ринок з метою підтримки економіки України» тісно переплітається із моєю власною мрією – популяризацією України у Світі. Тому, працюючи, я творю свою мрію і по-щірому радію кожному досягненню.

НА КУРСІ

викладають

Викладачі з міжнародною кваліфікацією CELTA з досвідом викладання бізнес & академічної англійської та носії мови, які проводять розмовні клуби для учнів.

Привіт! Мене звати Катерина Худик і я майстер-тренерка Британської Ради в Україні і засновниця центру іноземних мов CLA.
Ще зі студентських років я мріяла створити школу нового покоління з найсучаснішими методами викладання. Я хотіла об'єднати в одному місці складну граматику й інтерективні ігри, прослуховування подкастів і real-life situations, лексичні карти і розвиток soft skills.
І мені це вдалося!
Тепер з великою командою викладачів CLA ми щодня розвиваємося і вдосконалюємося, щоб згодом отримати крутий результат з учнями! Адже це для нас — найголовніше!
Тому приєднуйся до нас і ставай частинкою CLA!♡

власниця центру вивчення іноземних мов «CLA», топ викладач

КАТЕРИНА ХУДИК
Привіт! Мене звати Катерина Худик і я майстер-тренерка Британської Ради в Україні і засновниця центру іноземних мов CLA.

Ще з дитинства знала, що навчати інших — це моє покликання. Тому вже 24 роки я працюю вчителем англійської мови. Також є майстер-тренером спільних проектів МОН України та Британської Ради в Україні. З 2006 року керівниця Школи молодого вчителя у м. Чернівці. Вірю, що спільними зусиллями нам вдасться вивести освіту в Україні на якісно-новий рівень.

топ викладач

ОЛЕНА МОЛОДЕК
Ще з дитинства знала, що навчати інших — це моє покликання. Тому вже 24 роки я працюю вчителем англійської мови.
Викладаю англійську мову понад 12 років. Маю досвід з різними віковими групами (дорослі, діти, підлітки). Бізнес та IT-сфера, міжнародні іспити на знання мови та спеціалізації. А також розробляла з топовими бізнес-школами індивідуальні навчальні програми. Переконана, що викладання – це постійний саморозвиток та розширення горизонтів для мене як викладача, так і особистості.

топ викладач

ПАСХАЛ ОЛЕКСАНДРА
Викладаю англійську мову понад 12 років. Маю досвід з різними віковими групами (дорослі, діти, підлітки). Бізнес та IT-сфера, міжнародні іспити на знання мови та спеціалізації.

Hi there! Я переконана, англійська – це майбутнє Вашого бізнесу! Надаю перевагу груповим заняттям, оскільки це чудова можливість спільно розвивати комунікативні навички, а також обговорювати різноманітні теми та цікаві питання. Програма навчання та лексика формуються індивідуально за напрямком Вашої компанії.
Легка та дружня атмосфера на наших заняттях гарантована!

топ викладач

ХРОМОВА ЄВГЕНІЯ

Hi there! Я переконана, англійська – це майбутнє Вашого бізнесу! Програма навчання та лексика формуються індивідуально за напрямком Вашої компанії.

МИ ПРАЦЮЄМО З:

«Об'єднані задля України»

Диджитал-просування під ключ для бізнесів і брендів

«Від сценарію до готового продукту»

адреса
вул. Українська, 24,
м. Чернівці
телефони
e-mail

ДІЗНАТИСЯ
ПРО ВАРТІСТЬ КУРСУ

Для вашої компанії

ДІЗНАТИСЯ
ПРО ВАРТІСТЬ КУРСУ

Для вашої компанії
адреса
вул. Українська, 24,
м. Чернівці
телефони
e-mail

Залишити запит
на навчання або пробний урок

Viber

Telegram

Phone

Contact US

Залиш свій відгук

Отримати консультацію