fbpx

Обери свій тест

CLA ЗНО
Ми – офіційний центр підготовки учнів до ЗНО для вступу на бакалаврат чи магістратуру. Ми точно знаємо, як отримати найвищі бали, адже наші викладачі не тільки готують, але й щороку перевіряють письмову частину ЗНО від УЦОЯО. Тому готуємо дітей від 8-9 класів заздалегідь або пропонуємо інтенсивний курс для всіх 11-класників. То що, вже вражені? Тоді завітайте на безкоштовний перший урок, де ми надамо індивідуальний план навчання для дитини та план складання будь-якого екзамену на найвищий бал:)
CLA IELTS
IELTS – International English Language Testing System – міжнародний іспит, який визначає рівень володіння англійською мовою та є обов’язковим для навчання в закордонних вишах, при переїзді чи влаштуванні на роботу в англомовних країнах. Для учнів 9 та 11 класів отримання сертифікату IELTS дає автоматичне зарахування Державної підсумкової атестації з англійської мови. Дорослим – найяскравіші перспективи в отриманні престижної роботи за кордоном, переїзд у країну своєї мрії та можливість самореалізуватися. Заманливо? Тоді завітай на безкоштовний урок та обирай свій план підготовки до міжнародних іспитів. В даний час ми готуємо до іспитів та допомагаємо зареєструватись на online-здачу міжнародних іспитів. Але ми не приймаємо складання іспитів у стінах нашої школи на час воєнного стану в країні.
Підготовка до РТЕ
РТЕ – Pearson Tests of English – міжнародний мовний іспит, що підтверджує рівень володіння англійською мовою та надає пожиттєвий сертифікат. Іспит є обов’язковим для вступу в закордонні ВНЗ. Для учнів 9 та 11 класів отримання сертифікату PTE дає автоматичне зарахування Державної підсумкової атестації з англійської мови. Для дорослих – можливість міграції в англомовні країни, отримання престижної роботи в міжнародних компаніях та високий рівень англійської для життя. Але це ще не все! У CLA не тільки якісно готуємо до РТЕ, але й допомагаемо зареєструватися та скласти іспит, адже ми – офіційний центр складання міжнародних іспитів. Тож приходь на пробний та дізнавайся усі подробиці! В даний час ми готуємо до іспитів та допомагаємо зареєструватись на online-здачу міжнародних іспитів. Але ми не приймаємо складання іспитів у стінах нашої школи на час воєнного стану в країні.
Інші

International Exams – одна з наших основних спеціалізацій. Але ми готуємо не тільки до РТЕ та IELTS. У нашій школі також є курси підготовки до CAE, FCE, PET та KET. Щоб отримати детальну інформацію – завітай до нас на консультацію або реєструйся на безкоштовний пробний урок.

Ми складемо для тебе індивідуальний план підготовки до іспиту, запропонуємо обрати найкращого викладача для себе та згодом допоможемо зареєструватися і скласти іспит з приємною знижкою.

Відповіді на найчастіші запитання

CLA обирають студенти для того, щоб навчитися насамперед якісної комунікації. Не просто зазубрені фрази чи виразі, а саме комунікація англійською мовою у різних життєвих ситуаціях – реєстрація в аеропорту, обід у ресторані закордоном або вирішення життєвих ситуацій в англомовному середовищі. Ми даємо можливість говорити так, як у житті, а не за стандартними шаблонами.

У нашій школі є різні напрямки:
– англійська мова (CLA Kids (6-12 років), CLA Teens (12-15 років), загальна англійська для дорослих, підготовка до ЗНО, підготовка до міжнародних іспитів, бізнес-англійська та медична англійська)
– німецька та французька мова – загальні курси для дорослих, а також підготовка до тестів з німецької і французької мов в індивідуальному форматі.

Безкоштовний урок має декілька етапів:
1. Ви залишаєте заявку на безкоштовний урок на нашому сайті, за номером телефону, або в будь-якому зручному месенджері в наших соцмережах.
2. Обираєте зручну дату для проведення уроку разом з нашим менеджером та формуєте першочергові цілі вивчення мови.
3. Долучаєтеся на онлайн-урок з викладачем, де проходите тест за 4 базовими мовними скілами – speaking, listening, reading та writing.
4. Після прохождення уроку разом з викладачем ви формуєте індивідуальний план навчання, який містить конкретні цілі та етапи вивчення мови на кожний місяць.

В онлайн-групах може бути до 10 студентів. Офлайн зазвичай до 5 людей. Також є можливість обрати міні-групи по 2-3 студенти – детальніше про це можна дізнатися на консультації

1 урок триває 60 хвилин. Але за потреби відпрацювання можна попередньо домовитися за урок на 90 або 120 хвилин. Також у нас є студенти, які двічі на тиждень обирають урок на 90 хвилин для отримання швидшого результату.

Формати навчання у CLA:
– онлайн – із зустрічами у Zoom
– офлайн – в офісі у Чернівцях
– комбінований формат – 1 раз на тиждень онлайн, а інший – у школі.

Обрати викладача можна самостійно або наш менеджер запропонує вам список вільних викладачів.

Ми пропонуємо тест за 4 базовими мовними скілами (speaking, listening, reading та writing) на першому безкоштовному занятті. Після нього наш викладач зможе допомогти визначити ваш рівень володіння мовою та підібрати для вас найбільш вигідний план навчання.

Так, у нас є групи бізнес- та медичної англійської. Якщо існує потреба іншого профільного напрямку, можна обговорити варіант індивідуального формату навчання.

Ми завжди готуємо комплексно та ніколи не використовуємо лише один підручник. У нашій школі ми завжди використовуємо автентичні матеріали, також ми є партнерами Pearson, які регулярно надають нам нові подручники для підготовки для ЗНО. Також у нас є авторські методички, а після переходження на рівень В1 ми перестаємо використовувати на уроках українську мову та спілкуємося тільки англійською.

У 2020 році усі наші учні склали ЗНО на 160+ балів – навіть під час локдауну. Близько 20% здають тести на 195+ балів. У 2021 році середній рівень наших учнів виріс до 178+ балів. Випадку, щоб хтось не склав ЗНО у нашій школі не було.

Ми працюємо за комплексною підготовкою.
Також у нашій школі є пакетна пропозиція: дитина готується до ЗНО з 1 вересня і паралельно готується до РТЕ з 1 вересня до 1 грудня.
Іспит з РТЕ відбувається у грудні, а вже у лютому дитина отримує сертифікат та можливість отримати 12 балів за Державну підсумкову атестацію з англійської мови.
Така підготовка гарантує найвищі бали з ЗНО, а також стійку моральну підготовку дитини, бо один тест вона вже склала, отже ЗНО складе на всі 100%.

PTE (Pearson Tests of English) визначається у 140 країнах світу та є обов’язковим для вступу до закордонних ВНЗ, отримання престижної роботи та перебування в англомовних країнах. В Україні РТЕ гарантує 12 балів за рік з англійської і ДПА для учнів 9 та 11 класів.
Також ми готуємо до інших міжнародних іспитів — IELTS та TOEFL.

РТЕ можна скласти прямо у нашій школі в Чернівцях, адже ми є офіційним центром підготовки та складання міжнародних іспитів.
Щодо інших тестів наші викладачі завжди допомагають знайти місце, визначитися з часом, зареєструватися та отримати знижку на складання.

CLA – офіційний центр підготовки
та складання міжнародних іспитів

Підготовка до ЗНО для дітей 12-15 років та інтенсивний курс для учнів 11 класу

Підготовка до PTE та IELTS за 4 місяці індивідуально або у міні-групах

Допомога у складанні міжнародного іспиту та знижки для студентів CLA

8/10 наших учнів складають ЗНО, PTE та IELTS на найвищі бали

Як почати

Запишись на перший безкоштовний урок

Пройди тестування та отримай індивідуальний план навчання

Обери формат: offline/online, індивідуальні/групові

Підписуй договір та enjoy your Еnglish

Вітаємо! Ти в CLAcademy!

Запишись на перший безкоштовний урок
Пройди тестування та отримай індивідуальний план навчання​

Обери формат: offline/online, індивідуальні/групові​

Підписуй договір та enjoy your Еnglish​

Вітаємо! Ти в CLAcademy!​

Як визначити свій рівень володіння англійською

Залишити запит
на навчання або пробний урок

З вами працюють найкращі
спеціалісти